Kontakt

Adress

Vegagatan 1, gatuplan
413 11 Göteborg

Det ligger i Linnéstaden, ovanför Hagabion och granne med Oscar Fredriks kyrka.

Kommunikationer

Hållplatser

  • Oscar Fredriks kyrka
    Buss nr 60. Stannar precis utanför dörren. 
  • Prinsgatan
    Spårvagn 1 och 6. Några minuters promenad.

Sök fram kommunikationer med Reseplaneraren på Västtrafiks hemsida.

Bilparkering

  • Vegagatan (platskod 801) 30 kr/tim 8-22 (8-22), övrig tid: 2 kr/tim
  • Hagabion (platskod 4847) 22 kr/tim alla dagar 08-22, övrig tid: 2 kr/tim
  • Första Långgatan (platskod 804) 20 kr/tim 8-18 (8-18), övrig tid: 2 kr/tim
  • Jungmansgatan (platskod 805) 15 kr/tim 8-18 (8-18), övrig tid: 2 kr/tim
  • Johannesplatsen (platskod 4880) 14 kr/tim alla dagar 8-22, övrig tid: 2 kr/tim.
  • Sänkverksgatan (platskod 4760) 14 kr/tim alla dagar 8-22, övrig tid: 2 kr/tim.

Med reservation för ändringar. Uppgifter från februari 2020.
Sök parkering: Hitta parkering Göteborg

Kontakta oss

Föreståndare, kontor

Peter Bjerling: 076-027 61 01 peter.bjerling@reikikliniken.se

Föreståndare, Reikiterapeut

Gun Moss Bjerling: 070-227 61 01 gun.mossbjerling@reikikliniken.se

Reikiterapeuter

Agneta Lindskog: 073-526 24 06‬ agneta.lindskog@reikikliniken.se
Christer Lindskog: ‭070-482 67 93‬ christer.lindskog@reikikliniken.se
Franci Aureate: ‭070-433 95 49‬ franci.aureate@reikikliniken.se (föräldraledig)
Cody Aureate: 073-274 61 86 cody.aureate@reikikliniken.se (föräldraledig)
Mikaela Willgren: ‭073-248 58 40‬ mikaela.willgren@reikikliniken.se

Secourong Förlag

Peter Bjerling: 076-027 61 01 order@secourong.comNätbutik

Reiki-Ringen i Väst

Ordförande Gun Moss Bjerling: 070 227 61 01 • reikiringenivast@outlook.comHemsida

Secourongs insamlingsstiftelse för Reiki

Gun Moss Bjerling: 070 227 61 01 • stiftelse@secourong.seReikistiftelsens hemsida